איזור מוכרי עבודות

התחברות למערכת להעלאת עבודות

איזור שותפים

כניסה לתכנית השותפים שלנו

צריכים עבודה מותאמת אישית?

השאירו פרטים ויחזרו אליכם:
  מבחן החברה הערבית בישראל – סמסטר קיץ 2020

  תחום / תואר:
  מחיר: 100.00₪
  מספר מילים: 2272
  מספר מקורות: -
  סוג הקובץ: docx
  שנת הגשה: 2020
  שם הקורס: החברה הערבית בישראל
  שם המוסד האקדמי: האוניברסיטה הפתוחה
  להורדת העבודה
  הזן פרטים » הזן פרטי תשלום » קבל את העבודה במייל

  תקציר העבודה

  תשובות לשאלות:

  חלק א'
  1)
  א. הסבירו בקצרה את המושג פטריארכליות (הסבר לא יעלה על 7 שורות).
  ב. מהם הגורמים המשמרים את המבנה הפטריאכלי. הציגו והסבירו שני גורמים משתי יחידות שונות (יחידה 1 ויחידה 3) אשר פועלים לשימור הפטריארכיה. על ההסבר להיות מדוייק ומפורט. (התשובה לא תעלה על עמוד וחצי).
  ג. מהם הגורמים הפועלים להחלשת המבנה הפטריאכלי בחברה הערבית בישראל? הציגו והסבירו שני גורמים משתי יחידות שונות (יחידה 9 ויחידה 11) אשר פועלים להחלשת הפטריארכיה. על ההסבר להיות מדוייק ומפורט. (התשובה לא תעלה על עמוד וחצי).

  חלק ב'
  2)
  א. יחידה 4 טוענת "שמערכות היחסים בין מרכביה השונים של האוכלוסייה הערבית בישראל מושפעות ומתעצבות ע"י גורמים שונים." הציגו והסבירו פעולתם של 3 גורמים כאלה. כיצד גורמים אלה משפיעים על היחסים? (התשובה לא תעלה על עמוד אחד)
  ב. מהן, לפי יחידה 4, הסיבות המרכזיות לפופולריות של המנהיגות האסלאמית החדשה שצמחה החל מאמצע שנות השבעים של המאה הקודמת? הסבירו והדגימו את תשובתכם. (התשובה לא תעלה על עמוד אחד)

  חלק ג'
  4) מהם המנגנונים שהרוב היהודי מנסה למחוק באמצעותם את תודעת הטריטוריה אצל הערבים- פלסטינים בישראל? מהו הגורם המרכזי לפעולה של הרוב ברוח זו? נמקו.(התשובה לא תעלה על עמוד אחד).

  5) דונו בטענה, כי האידיאולוגיה של הפרדת התחומים משמשת כמנגנון להדרת נשים מן הפוליטיקה, החינוך והעבודה? (התשובה לא תעלה על עמוד וחצי).

  חיפוש מתקדם


  חפש ב:

    

  דילוג לתוכן