איזור מוכרי עבודות

התחברות למערכת להעלאת עבודות

איזור שותפים

כניסה לתכנית השותפים שלנו

תחומים

איך זה עובד?

בוחרים עבודה מתאימה
משלמים בכרטיס אשראי
מקבלים את העבודה באימייל

צריכים עבודה מותאמת אישית?

השאירו פרטים ויחזרו אליכם:
  סיכום מאמרים לסטודנטים

  אתר סמינריון פועל לשיתוף עבודות אקדמיות בין סטודנטים, עם הזמן הבנו שסטודנטים רבים זקוקים דווקא לסיכום מאמרים. בעזרת הסיכומים של המאמרים הרבה יותר קל לכתוב עבודה סמינריונית. זאת הסיבה שהרבה סטודנטים שצריכים לכתוב עבודה סמינריונית המתבססת על מאמרים אקדמיים באנגלית פונים קודם כל בכדי לקבל סיכומים בעברית של המאמרים. לאחר קבלת הסיכומים בעברית יהיה לכם הרבה יותר קל לכתוב את העבודה הסמינריונית.

  כשכותבים עבודה אקדמית כגון תזה, עבודה סמינריונית, דוקטורט וכו' סטודנטים רבים מוצאים הרבה מאוד חומר שקשור לעבודה שלהם. כתוצאה מכך הם מרגישים שהם טובעים בחומר ושקשה להם לעבד אותו ולגבש אותו לצורך העבודה. סיכום מאמרים עוזר מאוד לסטודנטים למקד ולגבש את החומר לכדי עבודה אקדמית ולחסוך שעות רבות של עבודת נמלים בהתמצאות בתוך החומר הרב. סיכומים אקדמיים עוזרים מאד לסטודנטים להתקדם בכתיבת העבודות שלהם. 

  לסיכום מאמר לדוגמא לחצו כאן.

  סיכום מאמרים - איך זה עובד?

  בשלב הראשון הסטודנט שולח לנו את המאמר שהוא רוצה לסכם ואם יש הנחיות לסיכום אז גם את ההנחיות. בשלב השני אנו שולחים לסטודנט הצעת מחיר לסיכום הכוללת את לוח הזמנים לסיכום, וקישור לתשלום. בשלב השלישי הסטודנט משלם בכרטיס אשראי או בבטיקוין דרך הקישור. בשלב האחרון הסטודנט מקבל במייל את הסיכום.  פשוט, לא?

  את המאמרים ואת ההנחיות לסיכומים ניתן לשלוח למייל: summaries@seminarion.co.il או באמצעות הטופס:

  טיפ: אם אתם זקוקים לסיכום בדחיפות ציינו תאריך מדוייק בו אתם צריכים את הסיכום.

   צרף קובץ מאמר:
   צרף קובץ הנחיות:

   חיפוש מתקדם


   חפש ב: