איזור מוכרי עבודות

התחברות למערכת להעלאת עבודות

איזור שותפים

כניסה לתכנית השותפים שלנו

תחומים

איך זה עובד?

בוחרים עבודה מתאימה
משלמים בכרטיס אשראי
מקבלים את העבודה באימייל

צריכים עבודה מותאמת אישית?

השאירו פרטים ויחזרו אליכם:
  אודות

  אתר סמינריון קם כפלטפורמה הוגנת לשיתוף ומכירה של עבודות בין אנשים. האתר הוקם בכדי להיות כלי בידי כותבים להרוויח כסף על ידי מכירה של תוכן שעבדו קשה בכדי לכתוב ובאותו זמן כאמצעי בידי אנשים שמעוניינים להרחיב את הידע שלהם ולהשיג השראה לכתיבת תוכן אקדמי.

   

  האתר נבנה במתכונת ידידותית והוגנת למשתמשים, אנחנו משאירים את הזכויות לעבודות אצל המשתמשים ולא לוקחים אותן לעצמינו. אתר סמינריון בנוי בצורה שתקל על הקונים ולא תערים עליהם בירוקרטיה מיותרת, אנחנו לא נקשה עליכם בתהליך הקנייה ולא נדרוש מכם למסור לנו פרטים אישיים שאינם נחוצים. אתם יותר ממוזמנים לעבור על התחומים המופיעים בתאר ולבחור את העבודה המתאימה לכם.


  אנחנו משתדלים להיות הפלטפורמה ההוגנת ביותר גם כלפי מוכר העבודות כך שאנחנו לא לוקחים בעלות על העבודה שלו, לא קובעים בשבילו את המחירים ולא מגבילים אותו במספר העובודת שהוא יכול למכור.


  לצוות אתר סמינריון חשוב להגדיל את כמות המשתמשים באתר ובאותו זמן חשוב לנו שתרוויחו, לכן פתחנו את תוכנית השותפים בה תוכלו להמשיך ולהרוויח כסף על כל משתמש שאתם הבאתם לאתר ויבצע בו עסקאות (גם קנייה וגם מכירה!). למען ההוגנות בתוכנית השותפים אנחנו מאפשרים "כפל מבצעים" ולכן במידה והבאת את שני צידי העסקה (גם את הקונה וגם את המוכר) אתם תרוויחו פעמיים! פעם אחת על כל צד.

  חיפוש מתקדם


  חפש ב: