איזור מוכרי עבודות

התחברות למערכת להעלאת עבודות

איזור שותפים

כניסה לתכנית השותפים שלנו

תחומים

איך זה עובד?

בוחרים עבודה מתאימה
משלמים בכרטיס אשראי
מקבלים את העבודה באימייל

צריכים עבודה מותאמת אישית?

השאירו פרטים ויחזרו אליכם:
  שאלות נפוצות

  שאלות נפוצות - מוכרים

  בכדי להעלות עבודה למכירה צריך קודם כל לפתוח משתמש באתר. לאחר פתיחת משתמש אתם מעלים את העבודה דרך עמוד מוכרי עבודות. יש לצרף את העבודה עצמה, את המחיר העבודה ולציין פרטים כללים על העבודה (מספר מילים, מבוא של העבודה וכו'). לאחר מכן העבודה ממתינה לאישור צוות האתר. לאחר קבלת האישור העבודה מועמדת למכירה באתר.

  לרשותכם מדריך להעלאת עבודות לאתר

  צוות אתר סמינריון פועל תמיד להגדלת כמות המשתמשים והמבקרים באתר ובכך לתת לעבודות שלכם את החשיפה המיטבית לקונים פוטנציאלים.

  אתר סמינריון עובד בצורה ידידותית לקונה שאינה מעבירה אותו דרך מערכת מסובכת בכדי לרכוש את העבודה בה הוא מעוניין ובכך מקל עליו לרכוש את העבודה שלכם.

  בכל פעם שהעבודה שלכם נמכרת באתר חשבונכם יזוכה בסכום של 50% משווי העסקה בניכוי מע"מ. לדוגמה על עבודה שנמכרה בסכום של 200 ש"ח תזוכו ב-85.47 ש"ח (200 ש"ח לחלק ל-2 שווה 100 ש"ח בניכוי מע"מ שווה 85.47 ש"ח).

  אנו מעבירים את התשלום למוכרי העבודות בפייפאל או בביטקוין, לבחירת מוכר העבודה. ניתן לשנות את שיטת התשלום המועדפת בכל עת והתשלומים הבאים יגיעו בשיטה שבחרתם. 

  חשוב מאד: חובה להזין פרטי פייפאל/כתובת ארנק ביטקוין נכונים, התשלום מתבצע לפי הנתונים שהזנתם ואיננו בודקים את נכונותם. לכן על מנת לקבל את התשלום ודאו היטב שהזנתם פרטים נכונים. 

  לאחר שיצטברו בחשבונכם 250 ש"ח תוכלו לשלוח חשבונית עסקה או חשבונית מס (כמפורט בתנאי השימוש באתר), ואנו נעביר את התשלום עד 30 יום מקבלת החשבונית. 

  כן, על כל מכירה של עבודה שהעלתם חשבונכם יזוכה בסכום 50% משווי העסקה בניכוי מע"מ.

  מותר בעקרון למכור את העבודה במקומות אחרים, אך הדבר אינו מומלץ מפני שאם תוכן התקציר של העבודה יופיע במקומות שונים באינטרנט בהכרח הקדימות של שניהם יפגע בחיפוש בגוגל. עדיף מודעה אחת שנמצאת במקום הראשון בחיפוש מאשר שתי מודעות הנמצאות בתחתית.

  אתם המשתמשים קובעים את מחיר העבודה. אמנם אנו שומרים לעצמנו את הזכות לשנות את המחיר, אבל בפועל כמעט אף פעם לא משתמשים באפשרות זו. 

  קבעו מחיר שמצד אחד ייצג את שווי העבודה בעיניכם ומצד שני זכרו לתת מחיר אטרקטיבי לקונה שיאפשר לעבודה להמכר מספר רב של פעמים (על כל מכירה חשבונכם יזוכה).

  הפרטים של המשתמשים נשמרים אצלנו רק לצורכי העברת תשלום והם אינם מפורסמים באתר.

  שאלות נפוצות - קונים

  בכל עמוד של עבודה יש קוביית קנייה בה אתם מכניסים כתובת אימייל (לצורך קבלת העבודה) ושם (במידה ואתם רוצים לקבל חשבונית השם שתכניסו יהיה רשום עליה). לאחר מכן אתם מועברים לעמוד מאובטח לצורך תשלום בכרטיס אשראי. לאחר קבלת התשלום העבודה נשלחת אליכם לכתובת האימייל שרשמתם.

  האתר בנוי בצורה ידידותית למשתמש כך שקניית העבודה תתבצע בצורה קלה, מהירה ויעילה בלי לסבך אתכם בתהליכים מייגעים ומיותרים.

  אצלנו תמצאו את העבודה שאתם מחפשים, העבודות באתר מועלות על ידי מספר רב של משתמשים המגיעים מתחומים שונים.

  העבודות שהמשתמשים מעלים עוברות בקרה על ידי צוות האתר טרם פרסומן.

  האתר בנוי בצורה אטרקיבית למוכרים ובכך מושך אליו כותבים ברמה גבוהה המעלים עבודות איכותיות.

  ניתן למצוא עבודה על ידי חיפוש לפי תחומים המופיעים בצד מסך הבית או פשוט לרשום מילות מפתח במנוע החיפוש. באתר מופיעים פרטים כלליים על העבודה (כותרת, תקציר העבודה, מספר מילים, מספר מקורות ועוד) אשר יעזרו לכם להחליט האם העבודה מתאימה לכם.

  לגבי רוב העבודות, מעלי העבודות לא ציינו את הציון שהעבודה קיבלה, ולכן אין לנו גישה למידע זה. גם באשר לעבודות לגביהן מעלי העבודה פרטו את הציון, אין לנו אפשרות לאמת את המידע. 

  לאחר ששילתם על העבודה העבודה תישלח אליכם כקובץ מצורף באימייל שהזנתם בטופס הקנייה.

  במצב תקין העבודה נשלחת מיידית עם ביצוע התשלום. כמו בכל מערכת תמיד ייתכנו תקלות. במקרה של תקלה העבודה תישלח ידנית תוך יום עסקים אחד. עם זאת, חשוב לזכור שתקלות מסוג זה הן נדירות ביותר, ולכן אם אינכם רואים את העבודה במייל זה לא מכיוון שהיא לא נשלחה מיידית עם התשלום, אלא ככל הנראה מכיוון שסווגה בטעות כספאם על ידי שרת המייל שלכם. יש להיכנס לתיקיית הספאם ולסמן את העבודה כ"לא ספאם".

  רוב העבודות באתר הן בפורמט doc  או docx. בתיאור העבודה מופיע הפורמט של העבודה הספציפית, וכך תוכלו לדעת באיזה פורמט תקבלו את העבודה שאתם רוכשים. 

  העבודות מועלות לאתר על ידי משתמשים שרוצים למכור את העבודות שלהם. 

  כקונים אתם נדרשים לספק רק את פרטי האשראי (לצורך התשלום) ואת כתובת האימייל שלכם (לצורך שליחת העבודה), האפשרות לרשום שם היא אופציונלית רק במידה ואתם רוצים חשבונית עם שמכם עליה. בכל מקרה הפרטים שמסרתם נשארים חסויים ופרטיותכם נשמרת.

  האתר סמינריון שומר על פרטיותכם יותר מכל שאר האתרים. אנחנו לא דורשים פרטים שאינם הכרחיים לביצוע העסקה, אפילו לא את שמכם.

  התשלום מתבצע דרך דף אינרטנט מאובטח ברמת תקן PCI ובאמצעות SSL.

  שאלות נפוצות - שותפים בתכנית השותפים

  תוכנית השותפים היא הדרך שלכם להרוויח כסף בעזרת כל משתמש שתביאו לאתר. כל משתמש שירשם לאתר דרכם יהיה משויך לחשבון שלכם דרך תוכנית השותפים ועל כל עסקה שיבצע באתר (קנייה או מכירה) אתם תזוכו בסכום של 5% משווי העסקה ישירות לחשבונכם.

  אנו מעבירים את התשלום לשותפים בפייפאל או בביטקוין, לבחירת מוכר העבודה. ניתן לשנות את שיטת התשלום המועדפת בכל עת והתשלומים הבאים יגיעו בשיטה שבחרתם. 

  חשוב מאד: חובה להזין פרטי פייפאל/כתובת ארנק ביטקוין נכונים, התשלום מתבצע לפי הנתונים שהזנתם ואיננו בודקים את נכונותם. לכן על מנת לקבל את התשלום ודאו היטב שהזנתם פרטים נכונים. 

  באתר סמינריון התמלוגים ישולמו לכם על כל עסקה לאורך על חיי חשבון המשתמש שהבאתם.

  בנוסף את האחוזים שלכם תקבלו על משתמש שהבאתם בכל סוג עסקה (קנייה ומכירה). בנוסף עם שני הצדדים בעסקת קנייה/מכירה של עבודה משויכים אליכם אתם תקבלו את התמלוגים על שני צדדי העסקה (10% סה"כ).

  אין הגבלה וזה היופי. מפני שאין הגבלה לכמות המשתמשים שאתם יכולים להביא ולכמות הזמן שבו תמשיכו לקבל תמלוגים אז ככל שתביאו עוד ועוד משתמשים כך הכנסותיכם יגדלו.

  חיפוש מתקדם


  חפש ב: