איזור מוכרי עבודות

התחברות למערכת להעלאת עבודות

איזור שותפים

כניסה לתכנית השותפים שלנו

תחומים

איך זה עובד?

בוחרים עבודה מתאימה
משלמים בכרטיס אשראי
מקבלים את העבודה באימייל

צריכים עבודה מותאמת אישית?

השאירו פרטים ויחזרו אליכם:
  תמלול ראיונות לסטודנטים

  אתר סמינריון עוזר לסטודנטים לשתף בינהם עבודות אקדמיות בצורה הוגנת. בזכות הקשר שנוצר בינינו לבין הסטודנטים גילינו שסטודנטים רבים שעורכים מחקרים איכותניים זקוקים לעזרה בתמלול ההקלטות של הראיונות, על מנת שיוכלו לנתח אותם.

  לכן, אנו בסמינריון מציעים לכם שירות תמלול ראיונות שיחסוך לכם זמן ועבודה מייגעת של תמלול, ויאפשר לכם להתמקד בחלק המעניין יותר של העבודה. פשוט שלחו אלינו את ההקלטות של הראיונות שערכתם, ותקבלו מסמך docx עם המלל של הראיונות, איתו תוכלו לעבוד בקלות. 

  תמלול ראיונות - איך זה עובד?

  בשלב הראשון הסטודנט שולח לנו את ההקלטות לתמלול. בשלב השני אנחנו שולחים לסטודנט הצעת מחיר הכוללת לוח זמנים לתמלול וקישור לתשלום. בשלב השלישי הסטודנט משלם דרך הקישור שמופיע בהצעת המחיר. בשלב האחרון הסטודנט מקבל את התמלילים של הראיונות במייל. פשוט, לא?

  את ההקלטות ניתן לשלוח למייל my@semination.co.il. אם ההקלטות גדולות מדי בשביל המייל לא נורא, שלחו מייל בלי ההקלטות ונדריך אתכם כיצד לשלוח בקלות את ההקלטות. ניתן לפנות גם באמצעות הטופס:

  טיפ: אם אתם זקוקים לתמלול בדחיפות ציינו תאריך מדוייק בו אתם צריכים את התמלילים, ולא ביטויים כלליים כמו "כמה שיותר מהר".

   אתר סמינריון מתמחה בתמלולים בעברית. אם אתם זקוקים לתמלולים באנגלית, אנו ממליצים על אתר תִּמְלוּלִים, אשר מתמחים בתמלולים באנגלית.

   חיפוש מתקדם


   חפש ב: