איזור מוכרי עבודות

התחברות למערכת להעלאת עבודות

איזור שותפים

כניסה לתכנית השותפים שלנו

צריכים עבודה מותאמת אישית?

השאירו פרטים ויחזרו אליכם:
  עבודה בשיטות התערבות -תיאור מקרה של נער והטיפול בו מעוגן בחומרים תיאורטיים.

  מחיר: 200.00₪
  מספר מילים: 1790
  מספר מקורות: 5
  סוג הקובץ: docx
  שנת הגשה: 2019
  שם הקורס: שיטות התערבות
  שם המוסד האקדמי: אוניברסיטת חיפה
  סוג העבודה: עבודה מסכמת
  להורדת העבודה
  הזן פרטים » הזן פרטי תשלום » קבל את העבודה במייל

  תקציר העבודה

  עבודת סיכום לקורס
  "שיטות התערבות"
  מוגש לד"ר פנחס גרבר

  תוכן עניינים

  הצגת הפונה 2
  ביסוס על פי מאמרים 2-3
  שאלות על הפונה 3-4
  דיון על הפונה 4-6
  סיכום הערכתי 6-7
  ביבילוגרפיה 8

  1. הפונה שלי הוא יעקב (שם בדוי) נער בן 15.5 הלומד בישיבה שעל ידי מוסדות "אהל אשר", המתמחה בחינוך לנערים בעלי הפרעת קשב וריכוז וכן בחורים המתמודדים עם בעיות נפשיות ועוד.
  מרבית מהנתונים שאציג להלן לקוחים מדו"חות שונים שקראתי בתיקו של הנער, וחלקם מהתרשמותי האישית. יעקב, בן אחרון למשפחה המונה 7 נפשות, (ממוצא צפון-אפריקאי) ומתגוררת בירושלים. המשפחה מוכרת לרווחה בעיקר בשל בעיות כלכליות. האב לא עובד עקב בעיות בריאות, והאם עובדת בטיפול בקשישים. ליעקב ישנו קשר טוב עם משפחתו בעיקר עם הוריו, שהינם הורים דואגים ומסורים. יעקב כאמור לומד בישיבה הנ"ל הממוקמת באלעד בתנאי פנימייה מלאים – היינו שנמצא כל השבוע בישיבה, ואחת לשבועיים מגיע לביתו לשבת חופשה.
  מראהו החיצוני נאות ומסודר אך הוא נמוך קומה יחסית. בריאותו תקינה. התנהגותו נאותה, נעים הליכות ומתנהג בצורה נורמטיבית ותקינה. מבחינה חברתית יעקב נמצא בעמדה סבירה הוא אינו נמנה על המנהיגים של החברה אך גם אינו נמצא בשוליים, ואף נוטל חלק בפעילויות חברתיות.
  על פי הדוח הפסיכולוגי עולה כי הוא מתפקד באופן חלש בקריאה טכנית, יכולת שטף מילולי וסמנטי לקוי. בתחום ההתנהגותי, רמת המופנמות גבוהה, אינו משולב בחברת בני גילו, תפקידיו והישגיו חלשים, דבר המנמיך את ביטחונו ודימויו העצמי.
  לגבי מפגשי עם יעקב. המפגשים נערכים מדי שבוע בישיבה בה הוא לומד, בשעות הבוקר למשך כחצי שעה. יעקב מקפיד לבוא לפגישות בזמן והוא משתף פעולה באופן מלא איתי. בתחילה ניסיתי להפיג קצת את האווירה (גם בשבילי) על ידי משחק וסיפור אך הוא לא היה מרוצה מכך והעדיף פשוט לדבר איתי

  חיפוש מתקדם


  חפש ב:

    

  דילוג לתוכן